Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Nr subkonta
11245
Województwo
podlaskie
Data urodzenia
2007/03/16
Autyzm dziecięcy
Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:
Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
11245 Tyszka Julia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
11245 Tyszka Julia
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Tyszka Julia.
Przekaż 1,5% podatkuFundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Julii Tyszki.
Pragniemy Państwu przedstawić naszą podopieczną. Oto ona.
To jest Juleczka, urodziła się 16 marca 2007roku i nic nie wskazywało na to, że będzie chorym dzieckiem. Do 16 miesiąca życia rozwijała się książkowo – była niesamowicie pogodną dziewczynką, uwielbiała zabawy ze starszą siostrą, pieszczoty z rodzicami, interesowało ją wszystko co działo się dookoła.
I nagle coś się stało…
Nastąpił regres w rozwoju, Julka przestała reagować na imię i na bodźce zewnętrzne, przestała mówić, naśladować, zniknął uśmiech z jej buźki, a w oczach pojawił się wielki smutek i nieufność do innych osób, strach przed zmianami, nie pozwalała się dotykać..
W końcu diagnoza – autyzm...
Julka od 3 lat jest pod specjalistyczną opieką rehabilitantów, neurologa, psychoterapeuty i logopedy. Rehabilitacja, żeby mogła być efektywna musi być systematyczna, wielokierunkowa, codzienna, wielogodzinna. W Polsce niestety jest ona bardzo kosztowna. Godzina terapii kosztuje od 50 do 100 zł. Alternatywą leczenia są turnusy rehabilitacyjne, które w swojej dwutygodniowej ofercie zawierają kompleksową, codzienną, kilkugodzinną rehabilitację. Jednakże ich koszt jest bardzo drogi – od 5 do 8 tys. zł. Możliwości finansowe mamy dziewczynki niestety nie pozwalają na samodzielne pokrywanie takich kosztów. Ponieważ diagnoza padła dość wcześnie, Julka ma ogromne szanse na wysokie funkcjonowanie w przyszłości, a jej mama nigdy nie podda się w walce o jej zdrowie..
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca
P.Coelho
Dlatego razem z mamą Julii prosimy Wszystkich Państwa o Pomoc. Prosimy – pomóżcie mamie dziewczynki MÓC walczyć do końca.