Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Nr subkonta
20732
Województwo
dolnośląskie
Data urodzenia
2010/09/22
autyzm
Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:
Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
20732 Przyjemski-Kraśnicki Adam darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
20732 Przyjemski-Kraśnicki Adam
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Przyjemski-Kraśnicki Adam.
Przekaż 1,5% podatkuAdaś jest dzieckiem autystycznym. Dzięki determinacji mamy został wcześnie zdiagnozowany, kiedy skończył 2 lata. Od tej pory zaczęła się wędrówka od lekarza do lekarza, od przychodni do przychodni. Adaś został pacjentem psychologów, logopedów, psychoterapeutów, specjalistów od wczesnego wspomagania rozwoju, SI oraz rehabilitacji ruchowej- także na basenie. Poddawano go różnym terapiom począwszy od masaży czaszkowo- krzyżowych przez akupunkturę bezigłową, biorezonanse, komorę hiperbaryczną po terapię komórkami macierzystymi.
Jako podopieczny Fundacji Dzieciom ”Zdążyć z Pomocą” był na turnusie rehabilitacyjnym w Warszawie. Był również rehabilitowany na turnusie w Ośrodku Rehabilitacyjno- Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Św. Rafała Archanioła w Rusinowicach koło Lublińca.
Mimo wysiłków rodziców i terapeutów Adaś wciąż pozostaje w swoim „własnym świecie”, nie mówi i praktycznie jest z nim niewielki kontakt. Nie bawi się z rówieśnikami, stale jest obok. Czas biegnie nieubłaganie… Chcemy, żeby Adaś zaczął tak jak my postrzegać i rozumieć otaczający go świat, by chciał w nim uczestniczyć, dał się nam do niego ”zaprosić”. Na początku drogi leczenia Adasia bardzo mądrą radę dała nam jego pierwsza pani psycholog: „Dla dobra Adasia schowajcie głęboko dumę, ambicję i nie wstydźcie się prosić o pomoc, bo nie prosicie dla siebie, ale dla i w imieniu kochanego przez was dziecka”. Zatem pamiętając jej słowa prosimy Was drodzy Państwo o pomoc dla Adasia.
Z wyrazami szacunku – Rodzice i Dziadkowie