Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Nr subkonta
21484
Województwo
mazowieckie
Data urodzenia
1984/05/03
mózgowe porażenie dziecięce, niedowład czterokończynowy, padaczka lekooporna
Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:
Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
21484 Hipsz Anna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
21484 Hipsz Anna
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Hipsz Anna.
Przekaż 1,5% podatkuFundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Ani Hipsz.
Ania jest chora na mózgowe porażenie dziecięce stopnia znacznego. Zdiagnozowana w 10 miesiącu życia trafiła do CZD w Międzylesiu i od tego czasu była pod opieką specjalistów i ma stałą profesjonalną rehabilitację. Przed trzecim rokiem życia stanęła na nogi i podtrzymywana za rączkę chodziła. Dwa lata później pojawiła się bardzo intensywna padaczka lekooporna (około 20-30 napadów w ciągu doby). Choroba zaczęła się nasilać, a dotychczasowe postępy dziecka maleć. W 14 roku życia Ania przeszła operację głowy (kallostomia przednia), która nie dała oczekiwanych rezultatów. Jej stan psychiczny i fizyczny pogarszał się, mimo intensywnej rehabilitacji i leczenia farmakologicznego. Stwierdzono dużego stopnia skrzywienie lewoboczne kręgosłupa lędźwiowego ze znaczną rotacją kręgów i asymetryczne ustawienie talerzy biodrowych. Doszły jeszcze inne choroby: reumatyzm (stawy Charcota), brak vit. D, a przy tym malejący sód i potas. W czerwcu 2015r trafiła do szpitala z powodu ostrych napadów padaczki. W czasie pobytu w szpitalu dostała zapalenia płuc oraz sepsę. Podjęto decyzję o założeniu PEGa, a następnego dnia odbył się zabieg tracheostomii. Ania wróciła do domu podłączona do respiratora.
Na dzień dzisiejszy Ania nie chodzi, nie mówi, wymaga całodobowej opieki i pomocy we wszystkich czynnościach codziennych, bezustannej rehabilitacji oraz częstego leczenia specjalistycznego. Zgromadzone środki pomogą nam w rehabilitacji i leczeniu farmakologicznym, a także pozwolą na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, dlatego prosimy o wsparcie.
Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy