Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Nr subkonta
21922
Województwo
mazowieckie
Data urodzenia
2009/04/21
całościowe zaburzenia rozwoju
Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:
Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
21922 Krupa Marta darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
21922 Krupa Marta
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Krupa Marta.
Przekaż 1,5% podatkuFundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z bardzo serdeczną prośbą o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie i rehabilitację Marty Krupy.
U Marty zdiagnozowane zostały całościowe zaburzenia rozwojowe – spektrum autyzmu. Całościowe zaburzenia rozwojowe to grupa zaburzeń pojawiająca się we wczesnym dzieciństwie, niosących ze sobą dezorganizację w wielu sferach życia dziecka (emocjonalnej, poznawczej i społecznej), powodujących poważne problemy w rozwoju dziecka. Całościowe zaburzenia rozwoju to grupa zaburzeń bardzo zróżnicowanych. Jednakże zaburzenia te charakteryzują się pewnymi cechami wspólnymi dla każdej osoby, są to między innymi: zaburzenia funkcjonowania społecznego, sztywność zachowań, zaburzenia w komunikacji oraz trudności w kontaktach społecznych.
Wczesne zdiagnozowanie zaburzeń oraz ogromne na tym etapie rozwoju możliwości dostosowawcze i poznawcze mózgu dziecka, wsparte intensywną terapią, mogą bardzo skutecznie wpływać na prawidłowy rozwój dziecka. Jest to jednak uzależnione zarówno od czasu rozpoczęcia terapii, ale i jej intensywnego, konsekwentnego i systematycznego prowadzenia.
Marta powinna zostać objęta treningiem umiejętności społecznych, terapią SI oraz wsparciem psychologiczno–psychiatrycznym oraz uczęszczać na terapię Tomatisa, co pomoże jej w pokonaniu nadwrażliwości słuchowej. Rodzice robią wszystko, aby pomóc Marcie, jednakże koszty terapii i zajęć dodatkowych są ogromne. Mają jednak nadzieję, że intensywna praca terapeutów i rodziców pozwoli Marcie na rozwinięcie kontaktów społecznych, umożliwi jej z czasem tworzenie bliskich więzi z innymi ludźmi oraz pozwoli jej prowadzić szczęśliwe życie.
Pragniemy bardzo podziękować Państwu za okazane serce i wsparcie.