Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Nr subkonta
8544
Województwo
śląskie
Data urodzenia
1999/11/10
Wodogłowie wewnętrzne, zaburzenia neurorozwojowe, autyzm dziecięcy
Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:
Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
8544 Jędrach Kamil Piotr darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
8544 Jędrach Kamil Piotr
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Jędrach Kamil Piotr.
Przekaż 1,5% podatkuKamil jest młodym człowiekiem ze zdiagnozowanymi we wczesnym dzieciństwie sprzężonymi zaburzeniami rozwoju. W wieku dwóch lat przeszedł operacyjny zabieg leczenia wodogłowia wewnętrznego, konsultowany również pod kątem glejaka blaszki czworaczej – od tamtej pory jest pod stałą opieką licznych poradni specjalistycznych, między innymi neurologicznej, psychiatrycznej. W 2002 roku potwierdzona została diagnoza autyzmu. Od tego czasu rodzaj i intensywność terapii znacznie poszerzyła się – Kamil uczęszcza na zajęcia logopedyczne, rehabilitację ruchową (między innymi metodą SI, biofeedback, hipoterapia i basen), prowadzona jest również terapia społeczna, psychologiczno-pedagogiczna, terapia ręki. Terapia przynosiła korzystne efekty – widać było ciągły, choć powolny, postęp w jego rozwoju.
Niestety w 2014 roku doszło do nieprawidłowej reakcji na lek neuroleptyczny, co spowodowało czasowy poważny regres w rozwoju Kamila. Od tamtej pory jego bliscy czynią wiele, by wspomóc jego dalszy rozwój. Kamil korzysta ze wspomnianych wyżej form terapii, wskazany byłby również udział w turnusie rehabilitacyjnym, który swoją ofertą zapewniłby Kamilowi kompleksową rehabilitację ruchową oraz specjalistyczną opiekę z zakresu autyzmu.
Koszt wsparcia Kamila – zajęć terapeutycznych, wizyt lekarskich, leków, rehabilitacji ruchowej (sprzętu rehabilitacyjnego, basenu, masaży, diety zaleconej przez gastroenterologa) przekracza możliwości finansowe mamy chłopca, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie, gdyż tylko stała, różnorodna i intensywna terapia, jest w stanie wspomagać rozwój Kamila, w innym przypadku nastąpić może poważny regres.
Za pomoc z góry dziękujemy.